Курс сучасного мистецтва в Школі візуальних комунікацій

1391826 353991888078783 1077749383 n Оголошено набір на курс сучасного мистецтва від Школи візуальних комунікацій – освітню програму, що пропонує комплексне вивчення принципів сучасного мистецтва. Курс орієнтований на актуальні методики викладання сучасного мистецтва та здійснення досліджень через мистецькі практики.

Програма курсу реалізована як цикл студій-семінарів, лекцій із теорії, історії й аналізу мистецтва, дискусій, практикумів, відеопоказів. У програмі представлено лекційний курс “Історія, теорія і аналіз сучасного мистецтва” Катерини Бадянової, студії-семінари “Від засобів мистецтва до мистецтва як засобу” Лади Наконечної, курс “Буття художником” Лариси Венедиктової, студії Олександра Верещака, гостьові курси – “Фотографія та візуальна грамотність” Ольги Ланько, “Візуальна антропологія як метод дослідження сучасного мистецтва” Наталії Чермалих, лекції Нікіти Кадана, Юлії Ваганової, Алевтини Кахідзе. 

Протягом навчання учасники й учасниці курсу мають можливість сфокусуватися на пошуку власних інструментів критичного розгляду мистецтва, поглибити та систематизувати практичні знання про професію художника, стосунки з інституціями, кураторську роботу, організаційні та фінансові питання, а також створити власний проект і взяти участь у випускній виставці.

Заявки приймаються до 15 січня 2014 року. Група з 12 учасників буде відібрана за результатами співбесіди після прийому заявок.

Навчання триває з лютого по травень 2014 року. Підготовка виставки – вересень-жовтень 2014 року. Навчання безкоштовне.

За матеріалами: ШВК

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676