Kyiv Sculpture Project приймає заявки до 20 січня

unnamed Другий міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project змінив кінцеву дату прийому заявок на здобуття міжнародної скульптурної премії для молодих художників. 

Заявки на участь в Kyiv Sculpture Project 2014 можна надсилати до 20 січня 2014 включно.

У зв'язку з соціально-політичною ситуацією в Україні куратори KSP прийняли рішення відтермінувати прийом заявок, щоб забезпечити українським авторам додатковий час для підготовки проектів.

На сьогодні вже надійшло понад 100 заявок від художників з Австрії, Португалії, Греції, Великобританії, Китаю, Індії, Нової Зеландії, США, Бразилії та інших країн світу.

Kyiv Sculpture Project Prize - це перша в Україні спеціалізована премія для молодих художників, що працюють з мистецтвом у публічному просторі. Дізнатися деталі та завантажити форму заявки міжнародної скульптурної премії можна на сайті фестивалю www.ksp.org.ua/prize.

До відбіркової комісії міжнародної скульптурної премії Kyiv Sculpture Project 2014 увійшли Хелен Фебі (головний куратор Yorkshire Sculpture Park та Спеціального проекту KSP), Катерина Тейлор (куратор Основного проекту KSP, засновник Kadygrob&Taylor Art Projects), Михайло Рева (скульптор, архитектор, заслужений художник України), Володимир Кадигроб (керівник KSP, засновник Kadygrob&Taylor Art Projects), Олеся Островська-Люта (керівник програм і проектів фонду Ріната Ахметова "Розвиток України") та Антон Бєлов (директор Центру сучасної культури “Гараж”). 
 
За матеріалами: ksp.org.ua

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676