Перші лауреати премії ім. Юрія Шевельова

sheveljov star18118 Лауретами премії імені Юрія Шевельова стали Андрій Портнов та Тарас Прохасько. Про це стало відомо під час церемонії нагородження в Національному музеї літератури України 17 грудня, в день народження Шевельова.

Нагадаємо, що номінантами премії були: Михайло Бриних (“Шидеври вкраїнської літератури”), Володимир Діброва (“Переказки”), Андрій Портнов (“Історії для домашнього вжитку”), Тарас Прохасько (“Одної і тої самої”).

Номінантів та переможців премії імені Юрія Шевельова визначило журі, до складу якого увійшли: Тамара Гундорова, Оля Гнатюк, Олександр Саврук, Сергій Плохій, Микола Рябчук, Елеонора Соловей та Леонід Фінберґ.

Премію засновано Українським центром Міжнародного ПЕН-клубу, Києво-Могилянською бізнес-школою, видавництвом “Дух і Літера” та Українським науковим інститутом Гарвардського університету. 

Премія присуджується раз на рік українському автору за художню та наукову есеїстику, опубліковану протягом останнього року та відзначає внесок автора у невідʼємні для цього жанру цінності: незалежність думки та витонченість стилю. Окрім грошової премії та диплому лауреата, переможці отримують статуетку Бронзового Ангела – символ цієї нагороди.

За матеріалами: tsn

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676