Документу-14 очолить польський куратор

© gazeta.plz15001018QAdam-Szymczyk 22 листопада наглядова рада художньої виставки Документа, яка проходить раз на п’ять років у Касселі (Німеччина), одноголосно обрала нового художнього керівника – куратора Адама Шимчика. Нині він обіймає посаду директора художнього музею Kunsthalle в Базелі. Кандидатуру Шимчика обрали серед шістьох інших претендентів на посаду головного куратора Документи. 

14-та міжнародна виставка Документа, яку називають "музеєм на сто днів", пройде в Касселі з 10 червня по 17 вересня 2017 року. Попереду в Шимчика є три роки для розробки оригінальної концепції виставки.

Адам Шимчик – куратор польського походження. У 2011 році Шимчик був удостоєний нагороди імені Вальтера Гоппса за досягнення в кураторській діяльності. У 2008 році Адам Шимчик був одним із кураторів Берлінської бієнале сучасного мистецтва.

У 1997 році Адам Шимчик разом із Анжеєм Пживарою та Йоанною Митковською заснував фундацію "Галерея Фоксаль" у Варшаві, яка стала однією з найбільш упливових мистецьких інституцій Польщі, що займається візуальною культурою. Останні шість років Шимчик був куратором галереї "Фоксаль". 

За матеріалами: Документа Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676