Семінар-практикум культурних журналістів

smi 27 листопада о 15.00 в CSM/ Фундації Центр Сучаcного Мистецтва відбудеться семінар-практикум, присвячений якісному висвітленню тематики культури у ЗМІ різних форматів. Зустріч проводить “Редакторський портал”, спеціалізований веб-ресурс про редакторські практики та стратегії, розпочинає новий проект “5 редакторських семінарів”. 

Проект замислено як зустрічі з редакторами тематичних відділів українських ЗМІ та експертами з журналістами, блогерами, студентами факультетів журналістики та ньюзмейкерами.  Першими з аудиторією зустрінуться провідні редактори культури українських медіа: Катерина Ботанова, директор CSM/ Фундація Центр Сучаcного Мистецтва, головний редактор журналу Korydor; Олег Вергеліс, редактор відділу культури газети “Дзеркало Тижня”; Валентина Клименко, редактор відділу культури журналу Vogue Україна; Юрій Рибачук, редактор відділу культури тижневика “Коментарі”. Учасники семінару говоритимуть про те, як писати про культуру до громадсько-політичних тижневиків “Дзеркало тижня” і “Коментарі”, журналу “Вог” та онлайн-журнал про сучасну культуру Korydor, у чому різниця форматів і якою має бути культурна подія, щоб нею зацікавилося те або інше видання. 

Для участі в семінарі-практикумі необхідна попередня реєстрація. Просимо заповнити анкету, яка додається до цього запрошення, та надіслати її Кузьмінчук Оксані, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38044-425-57-87.
Анкету можна завантажити тут: http://www.redactor.in.ua/news_rp/5593.html

Адреса CSM: вул. Фрунзе 14-18, к.18.

Теми наступних семінарів: Грудень 2013 – “Економіка”. Аналіз даних та інфографіка для висвітлення теми «Державний бюджет: принципи формування" Січень 2014 – “Вільний час”, або Як зробити так, щоб читач відкривав газету з останньої сторінки. Лютий 2014 – “Компанії”. Джерела даних та інструменти аналізу для підготовки цінних матеріалів про компанії (від глибоких інформаційних довідок до складання рейтингів та проведення журналістських розслідувань) Березень 2014 – “Політика”. Як відрізняти новини від пропаганди. Iнструменти перевірки інформації.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676