Фінальна виставка Kyiv AIR

© kyivair.orgtumblr inline_mt9sb2iYQh1rdz4anФрагмент роботи Євгена Самборського 26 листопада в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури відкривається виставка робіт учасників Kyiv AIR (Artist-In-Residence) - підсумковий проект Kyiv AIR, першої київської резиденції для молодих художників.

В рамках проекту будуть представлені роботи Михайла Олексієнка, Катерини Бучацької, Тетяни Войтович, Добрині Іванова, Дениса Кравця, Євгена Самборського, Іванни-Катерини Яковини. Всі об’єкти створювалися спеціально для виставки і стали результатом досвіду, отриманого під час резиденції. 

Кураторка підсумкової виставки Марія Ланько розглядає зміст проекту як один із багатьох можливих результатів: “Ця виставка, безумовно, про нас, але вона також про художника в цілому і його позиції в сучасному світі, про пошуки ідентичності і про уявлення нової реальності”, - каже Марія Ланько.

Київська резиденція для молодих художників - це експериментальний проект, спрямований на пошук актуальних форм підтримки та освіти молодих художників в Україні. У лютому 2013 року на підставі відкритого конкурсу з 170 претендентів були відібрані 7 учасників та учасниць. Протягом шести місяців молоді художники та художниці досліджували теорію і практикували різні художні методи разом із запрошеними експертами, а після цього кілька місяців працювали над фінальною виставкою, яка триватиме до 14 грудня.

Проект ініційовано та підтримано платформою Kadygrob & Taylor art projects.   

За матеріалами: Kyiv AIR 

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676