Лекція Олександра Адамянца

© urban.byimg 8493 23 листопада (субота) о 17.00 в рамках семінару культурної критики та репортажу "Культура 3.0" відбудеться відкрита лекція Олександра Адамянца – засновника і головреда білоруського онлайн-видання “Нова Європа”. Тема розмови – “Незалежні інтернет-видання в політичному контексті Білорусі: досвід “Новай Эўропы”.

У лекції йтиметься про те, як може існувати незалежне видання в жорстких політичних умовах. Олександр Адамянц розповість про те, як при цьому зберігати рівень інтелектуальної дискусії, а також що сьогодні цікавить білоруську аудиторію і чи збігаються ці очікування з редакційною політикою "Нової Європи"?   

Олександр Адамянц – засновник та головний редактор інтернет-журналу "Нова Європа". Філософ, медіа-аналітик, фахівець у сфері електронних медіа, директор Центру європейських досліджень. Засновник сайту інтелектуальної спільноти Білорусі Belintellectuals.

Интернет-журнал "Нова Європа" був створений у 2006 році. На сторінках видання висвітлюються питання євроінтеграції, міжнародної політики, соціального життя Європи та країн пострадянського простору. Журнал зосереджується на критиці сучасної культури Білорусі та дискусійних питаннях національних історій. Серед авторів – провідні білоруські інтелектуали, критики, політологи, фахівці з історії та мистецтва, театру, філософії (Олексій Браточкін, Ольга Шпарага, Сабіна Брило, Павло Усов, Ганна Кісліцина, Євген Ліпкович, Тетяна Артимович та ін.).

"Нова Європа" від самого початку існування реалізовувала супутні офлайн-проекти: на базі журналу відбуваються регулярні круглі столи, публічні лекції, літні школи та семінари. До 2008 року "Нова Європа" видавала паперові тематичні номери, упродовж 2010-го – pdf-версії журналу. "Нова Європа" також провадить видавничу програму в партнерстві з дружніми інституціями.

Лекція відбудеться в творчому просторі сімейного вегетаріанського ресторану tri, вул. Гончара, 15/3.

Зустріч відбуватиметься російською мовою. РЕЄСТРАЦІЯ на лекцію є обов’язковою! Будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

Лекція Олександра Адамянца відбудеться за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676