Електронний посібник від Маніфести

picture-9 Запрацював сайт Manifesta WorkBook – відкрита платформа для всіх, хто цікавиться проблемами арт-медіації в сучасному мистецтві.

Ресурс Manifesta WorkBook забезпечує доступ до різноманітних підходів щодо розвитку арт-медіації, які розроблялися під час проведення бієнале молодого європейського мистецтва Manifesta. Як зазначається в проекті, освіта завжди була не просто частиною Маніфести, а її наріжним каменем, це те, як працює сама Маніфеста. Окрім того, WorkBook – не лише теоретичний довідник, а й відкритий майданчик для дискусії, повідомляють творці ресурсу. Він покликаний розвивати довгострокову стратегію діалогу між європейськими митцями і культурними діячами та аудиторією з усього світу. 

Manifesta WorkBook – це динамічний збірник розділів, які постійно розширюються і їх можна завантажити окремо. Кожен із розділів присвячено певній темі в царині арт-медіації і доповнено практичним завданням. Таким чином, користувачі отримують водночас платформу для обміну ідеями та практичні вказівки для їхнього втілення. Наприклад, можна прочитати тексти, а потім виконати завдання на тему “Який Ви тип арт-медіатора?”, “Як використовувати метафори в роботі?” тощо.

Цільова аудиторія ресурсу - спеціалісти із арт-медіації, студенти, художники, куратори, менеджери та директори арт-інституцій.
За матеріалами: ManifestaCOLTA.RU


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676