Художники об'єдналися заради дітей

© Tom Pilston, thetimes.co.ukAtmeh 372510c У Бейруті 130 художників із Сирії та Лівану надали свої твори загальною вартістю понад 1,3 мільйона доларів для аукціону, щоб зібрати гроші для сирійських дітей-біженців. "Це вперше, коли стільки художників із Середнього Сходу мобілізувалися задля спільної мети", - зауважила Нура Джумблат, президентка Ліванського арт-фестивалю в Байт-ед-Дині.

Серед художників, що виставляють свої роботи на аукціоні, ліванська авторка Набіл Нахас, що регулярно експонується у Нью-Йорку, сирійський політичний карикатурист Алі Ферзат, колишній політичний в’язень Юзеф Абделке. До аукціону також доєдналися художники з Іраку, Єгипту, Ірану та країн Європи.

Попри те, що живий аукціон відбудеться 8 листопада в Бейруті, більшість робіт зараз виставлено на Paddle8, американському онлайн-аукціоні, що пропонує мистецькі твори за цінами, нижчими за галерейні. За оцінками представників аукціону, приблизна вартість представлених робіт сягає 1,3 мільйона доларів, проте в середньому під час торгів ціни зростають на 20-30%.

Близько половини з двох мільйонів сірійських біженців – діти, згідно зі звітом United Nations. Щонайменше 100 000 людей загинули за три роки збройного конфлікту. Багато дітей втекли на територію Лівану й проживають у жахливих умовах – у наметах чи закинутих будівлях.

Усі отримані кошти підуть на їжу, одяг, медичну підтримку та освіту завдяки гуманітарним організаціям, як-от UNICEF та Save the Children International.
За матеріалами: Reuters


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676