Робоча кімната з Ніні Палавандішвілі

© Костянтин Стрілець1379963 749882705026030_508466912_n 26 жовтня (субота) о 16.00 в CSM відбудеться зустріч із грузинською кураторкою Ніні Палавандішвілі в рамках "Робочої кімнати". Тема зустрічі звучить так: "Що спільного між ідеями кураторів і мріями?"

Кураторка Ніні Палавандішвілі опинилась в Україні на резиденції у селі Музичі не випадково – завдяки всім тим, хто підтримав проект "Спільного резидента" на "Спільнокошті" Великої Ідеї. Для Ніні наше середовище й усе, що в ньому відбувається, люди, які беруть участь у процесах всередині нього – предмет спостереження, яке, ймовірно, і стане її новим кураторським проектом. Два тижні – багато це чи мало, аби розгледіти український контекст? В «Робочій кімнаті» з Ніні Палавандішвілі ми маємо можливість стати її уявними співкураторами, помічниками й учасниками (акторами) процесу віднайдення тієї самої потрібної мови.
 
Ніні Палавандішвілі народилась у Тбілісі, Грузія. Вивчала історію мистецтва у Тбілісі, закінчила факультет публічної та промислової комунікації Берлінського університету мистецтв. 2006 року, після повернення до Грузії, приєдналась до мистецької ініціативи GeoAIR. З того часу Ніні бере активну участь у мистецьких проектах міжнародного обміну в Грузії та за її межами як кураторка та організаторка. У своїх проектах Ніні займається дослідженням соціальної і політичної сфер та їхньою інтерпретацією в контексті культурного виробництва й сучасного мистецтва. У полі її зацікавленості - мистецькі практики, що віднаходять інноваційні форми мистецького висловлювання й мову, якою можна говорити про політичні та соціальні питання.

Серед останніх проектів: Now Wakes the Sea, Батумі, Грузія (2013); Travelling Foodways. Betlemi Quarter Stories,Тбілісі, Грузія (2013); Undergo. The parallels, Тбілісі, Грузія (2012); Very/Con/Temporary, (у співпраці з Goethe Institute, Грузія, (2012); East Mission, Берлін, Німеччина (2012);  Dressing Room/Garment Work, Elizabeth White & Anne Elizabeth Moore у рамках  Artisterium, IV Тбіліської виставки сучасного мистецтва та мистецьких подій, State Silk Museum, Тбілісі, Грузія (2011).

Мова зустрічі – російська.
 
Будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676