Лідія Варбанова прочитає лекцію про культурний менеджмент

IMG 6610-2 28 жовтня о 19.30 у конференційній залі Гете-Інституту відбудеться лекція канадської дослідниці, менеджерки Лідії Варбанової "Стратегічний менеджмент та підприємництво в мистецькій сфері".

У лекції йтиметься про теоретичні засади стратегічного менеджменту із посиланням на практичний досвід мистецьких інституцій і різного типу культурних подій у Канаді та Європі. Серед питань у фокусі лекторки: чому інноваційний тип мислення та підприємницька діяльність є дуже важливими векторами стратегічного менеджменту у сфері мистецтва; якими є особливості побудови стратегій для різних типів мистецьких інституцій; чи може мистецька активність вибудувати стійку бізнес-модель і наскільки це важливо для розвитку економіки та мистецької сфери.

Лідія Варбанова має більш ніж двадцятирічний досвід консультування, дослідження та викладання у понад 50 країнах світу. Вона є унікальною експерткою з питань менеджерських стратегій, підприємництва та онлайн технологій, яка спеціалізується (окрім іншого) на мистецтві, культурі та некомерційному секторі.

Лекцією Лідії Варбанової СSM розпочинає публічну частину освітнього проекту "Культура 3.0" – семінару для культурних критиків, журналістів та редакторів. Важливою складовою програми, учасниками якої стали відібрані на конкурсній основі практики, є комунікація із запрошеними міжнародними спеціалістами, лекції яких будуть відкритими для широкої аудиторії.

Лекція відбуватиметься англійською мовою з перекладом на українську. Реєстрація на лекцію є обов’язковою! Будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

Лекція відбувається за підтримки Goethe-Institut в Україні.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676