Художники рятують Балтимор від нетрів

baltimor Вуличні художники та активісти з Балтимора об'єднали зусилля в проекті The Slumlord Project, що має на меті боротися з перетворенням на нетрі цілих районів міста, яке переживає не найкращі часи.

Учасники проекту поєднують мистецтво та активізм, розміщуючи на закинутих будівлях яскраві інсталяції та графіті. На думку організаторів, їхні роботи мають оприявнити численні проблеми міського середовища та привернути увагу інвесторів, підприємців, компаній та місцевої влади до закинутих будівель.

У проекті беруть участь 17 художників, що називають проект “несанкціонованим фестивалем паблік-арту”: “Метою проекту була каталізація громадського обговорення замовчуваних проблем Балтимора”, - каже Nether, один із художників проекту.

Нині в Балтиморі занедбано від 16 до 40 тисяч будівель. Кожна робота також супроводжується QR-кодами з посиланнями на сайт про закинуті будівлі Балтимора, що надає про них усі данні, включно з інформацією про власника.

За матеріалами: Huffington Post, Art Guide

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676