Українці в Saatchi Gallery

Saatchi Gallery 18 жовтня у приміщенні лондонської Saatchi Gallery відкриється виставка сучасного українського мистецтва, яка триватиме десять днів. У експозиції буде представлено живопис, інсталяції та скульптури відомих українських художників, серед яких Олександр Ройтбурд, Жанна Кадирова, Тіберій Сільваші, Арсен Савадов, Василь Цаголов та інші.

У проекті візьмуть участь  художники як старшого, так і молодшого поколінь. Таким чином, організатори фестивалю прагнуть продемонструвати процеси взаємного впливу, що відбуваються в українському мистецтві. Кураторів фестивальної програми допомагало обирати Міністерство культури.

Виставка сучасного українського мистецтва відбудеться в рамках "Днів України у Великобританії", організованих Firtash Foundation. "За нашими розрахунками, заходи відвідає понад 100 тисяч осіб. Таким чином, я розраховую, що культурний діалог між нашими країнами стане більш інтенсивним, викличе у британців інтерес та бажання дізнатися більше про країну, яка багато в чому залишається білою плямою Європи", - сказала голова фундації Лада Фірташ.

Упродовж 17-19 жовтня у Лондоні також проходитимуть літературні вечори, музичні фестивалі та покази мод, що мають на меті відкрити українську культуру для Британї.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті проекту.Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676