Містобудівне кафе

© photo.i.ua3907306 cce1cc4b У Львові планують відкрити містобудівне “кафе”, в якому міська влада та громадські організації будуть влаштовувати дебати щодо міських проблем та способів їхнього вирішення. Таку ідею планує втілити експерт Центру міжнародної міграції та розвитку (Німеччина) Штефан Габі – упродовж року він допомагатиме Львівській міській владі в питаннях місцевого розвитку та стратегічного планування міста.

 “Перше, що потрібно зробити, – пожвавити спілкування між зацікавленими сторонами у сфері планування міста. Треба отримати більш відкриту дискусію про розвиток міста. Друге – це питання мобільності, транспорту та руху загалом. На мій погляд, у Львові потрібно підтримувати пішоходів, тому що про них тут часто забувають”, – зазначив Штефан Габі.

До прибуття в Україну Штефан Габі працював у румунському місті Тімішоара та в німецькому Лейпцигу, де опікувався розробкою комплексних стратегій розвитку районних і федеративних міст спільно з зацікавленими сторонами та міськими адміністраціями, реалізацією стратегій та пошуком фінансування, обміном досвідом між європейськими містами.

За матеріалами: Zaxid.net

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676