Музеї скорочують кадри і збільшують кількість волонтерів

© mytravelphotos.netGreat-Court-British-Museum-Pictures-1-4 Згідно зі звітом Музейної асоціації, у 2013 році більш ніж третина британських музеїв та галерей скоротила персонал, у той час як половина з них збільшила кількість стажерів та волонтерів. У звіті йшлося про понад 120 музеїв - як великих національних музеїв Британії, так і маленьких сільських музеїв.

Як вказується в звіті, скорочення персоналу переважно пов’язане з урізанням державного фінансування, що охопило половину всіх музеїв. Також усупереч планам уряду залучати музеї до благодійних програм, лише 28% установ отримали від цього додатковий прибуток.

“Музеї намагаються адаптуватися до скорочення ресурсів та персоналу, проте послуги для незахищених верств населення залишаються під загрозою”, - зауважив Марк Тейлор, директор Музейної асоціації. Також він додав, що ситуація, коли молоді люди працюють безкоштовно, є обурливою, а благодійність ніколи не замінить нестачі державного фінансування.

Представник Департаменту культури, медіа та спорту зауважив, що “попри скрутні економічні часи” останні статистичні данні засвідчили, що відвідування музеїв як ніколи підвищилося, а благодійність не вбачається урядом заміною державних субсидій, а його доповненням. У заяві департаменту також ідеться, що стажування є корисним як для молоді, яка прагне здобувати досвід роботи у музеях, так і для самих інституцій. Тож уряд надалі закликатиме всіх роботодавців надавати фінансову допомогу, аби стажування стало доступним для всіх, а не лише для дітей із забезпечених сімей.

За матеріалами: BBC

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676