Музеї США закриваються через колапс в уряді США

1371621 555317954538328 1982033471 n Через тимчасову зупинку роботи уряду США 1 жовтня 2013 року 800 тисяч держслужбовців – серед них і працівники федеральних музеїв - були відправлені у неоплачувані відпустки на невизначений термін. Лишилися на місцях лише ті працівники, чия робота є необхідною для людської безпеки: робітники харчових інспекцій, охоронці у в’язницях, поштарі тощо. Причиною стала неспроможність Сенату США та Палати представників ухвалити бюджет на наступний рік.

Було закрито всі Смітсонівські музеї. Численні туристи, що приїхали у Вашингтон заради відвідання Смітсонівських музеїв, виявили їх закритими рано-вранці у вівторок. Крім того, що будуть закриті всі музеї на Національній алеї у Вашингтоні, включно з меморіалом Лінкольна, з неї не будуть вивозити сміття, оскільки всі технічні працівники Національної алеї також відправлені у відпустку.

Також був закритий Національний зоопарк: відключена навіть Panda Cam, що веде трансляцію із вольєра з новонародженими пандами. Натомість деякі федеральні об’єкти, які отримують приватне фінансування, продовжують роботу.

Усім працівникам держслужб, які припинили функціонування, була надана інструкція поширити голосове повідомлення про закриття у соцмережах Twitter та Facebook.

За матеріалами: The Wall Street Journal, ArtGuide

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676