Сервіс для контактів між музейниками і колекціонерами став міжнародним

© ikono.orgVastari-Connecting-collectors-and-museums Інтернет-сервіс vastari.com, який дає змогу музейникам знайти експонати для виставки в приватних зібраннях і вийти на прямий контакт із колекціонером, став відкритим для користувачів з усього світу. Після запуску в 2013 році проект отримав  дуже схвальні відгуки від численних музейних кураторів, тож уже за кілька місяців організатори зробили сайт доступним для співпраці між різними країнами.

Сайт пропонує колекціонерам зручний інтерфейс, що дає змогу контактувати з музейними кураторами, не розкриваючи деталі третім особам. Інформація про зареєстровані на сайті об’єкти доступна лише музейним працівникам із акредитованих некомерційних організацій, а за достовірністю даних стежать спеціалісти сайту.

Музейники, що зазвичай організовують по кілька виставок на рік, мають змогу відшукати на сайті потрібний об’єкт ще на ранній стадії планування експозиції. “Наразі музейним кураторам доводиться спілкуватися з колекціонерами переважно на арт-ринку, - пояснює засновник і директор сервісу Бернардин Брекер. – Наша мета полягає в наданні допомоги колекціонерам, які прагнуть показати свої скарби публіці, і створенні нових цікавих зв’язків між колекціонерами та музейниками”.

Як повідомляють творці Vastari, уже мали місце перші міжнаціональні зв`язки кураторів та колекціонерів із США, Європи, Середнього Сходу, Азії та Південної Америки.

За матеріалами: artdaily

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676