Семінар культурної критики та репортажу "Культура 3.0"

cultur3 0 cyan final CSM оголошує набір учасників та учасниць на семінар культурної критики та репортажу  “Культура 3.0”.

В рамках семінару українські та міжнародні експерти зустрічатимуться на чотирьох модульних сесіях по 3 дні з групою українських культурних журналістів, редакторів, критиків. Кожен модуль передбачає лекції та майстерні запрошених лекторів, теоретичні та практичні завдання, стаді-тури до інституцій відповідно до теми, зустрічі з ключовими мовцями, групові обговорення, презентації учасників, публічні обговорення та круглі столи щодо ключових проблем. Семінар стартує 22 листопада, чотири навчальні модулі відбуватимуться з інтервалом у місяць.

До участі у конкурсі запрошуються українські журналісти, критики, редактори до 45 років, які працюють у царині сучасної культури і мистецтва не менше трьох років. Термін подачі заявок – до 18 жовтня. Детальніше про умови участі – на сайті CSM.

"Культура 3.0" - освітній проект на базі онлайн-журналу "Korydor", він передбачає роботу з журналістами та редакторами, які пишуть на культурну тематику. Семінар покликаний створити умови для розвитку фахової культурної журналістики в Україні, підвищити професійний рівень журналістів, що пишуть на теми культури.

Проект підтримано програмою грантів "і3" Фонду  Ріната Ахметова "Розвиток України".

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676