Тейт налагоджує мости між глядачами і мистецтвом

© tate.org.uktate 19 вересня 2013 року відбулося відкриття спільного проекту галереї Тейт та агентства Bloomberg – креативного простору Bloomberg Connects у Тейт Модерн. На стінах галереї розміщено 75 інтерактивних екранів, пов’язаних із панеллю для кольорового малювання.

Відвідувачі виставкового простору галереї можуть намалювати на дотиковому екрані свій скетч, який при бажанні автора одразу спроектується на стіни і стане видимим для інших відвідувачів галереї. Найцікавіші малюнки за тиждень можна буде побачити у віртуальній галереї на Flickr.  

Крім того, ця технологія дозволяє долучитися до мистецьких дебатів та до опису робіт, виставлених  у галереї.

У проекті також візьмуть участь художники, які запрошуватимуть відвідувачів на відеоекскурсії до своїх майстерень та відповідатимуть на запитання.

Проект розроблено студією інтерактивного дизайну Jason Bruges Studio. Як зауважив директор Тейт Ніколас Серота, “Ми маємо приділяти стільки ж уваги цифровим технологіям, скільки ми раніше приділяли уваги розширенню та вдосконаленню наших будівель”.

За матеріалами: BBC, Tate

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676