Жінка вперше очолила Time

DIG13414-180 Один із найбільш авторитетних у світі тижневиків, американський журнал Time,  17 вересня оголосив про призначення нового головного редактора. Уперше ним стала жінка – Ненсі Ґіббс, що до того займала пост заступниці головного редактора.

На новій посаді Ґіббс змінить Річарда Стенгела, який був висунутий президентом Бараком Обамою на пост заступника держсекретаря США з питань публічної дипломатії і зв'язків із громадськістю.

53-річна Ґіббс працює в Time з 1985 року. Свою кар’єру в журналі вона починала з посади редакторки в міжнародному відділі. У 1988 році вона написала для журналу свою першу титульну статтю, яка була присвячена життю американських пенсіонерів. Нині на рахунку Ґіббс 174 титульні статті – більше, ніж у інших авторів Time за всю історію журналу. Ґіббс пише здебільшого про американську політику, тероризм та війну. За титульну статтю на 9500 слів про події 11 вересня 2001 року, що була написана за 28 годин, Ненсі Ґіббс отримала найвищу професійну нагороду – National Magazine Award. Також вона є авторкою низки бестселерів про сучасну американську політику.

Як повідомляє Time, упродовж останніх кількох місяців Ненсі Ґіббс керувала підбором нових журналістів і редакторів, які займуться розвитком оновленої онлайн-версії журналу.

Time був заснований 1923 року двома студентами Йельського університету – Генрі Люсом та Бритоном Хадденом, які вбачали своє завдання у створенні короткого, легко читаного журналу, що відображатиме важливі події. З того часу видання перетворилося на одного з лідерів журнальної індустрії – його читає понад 25 мільйонів людей в різних країнах світу. Тижневик входить у найбільшій у світі медійний конгломерат Time Warner.

За матеріалами: Time

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676