Мільйон доларів для маленьких книгарень

© mhpbooks.comjames-patterson-screengrab2 Один із найбільш оплачуваних та популярних письменників сучасності  за версією журналу Forbes,  Джеймс Паттерсон пожертвує один мільйон доларів на незалежні американські книжкові крамниці.

Під час телешоу CBS This Morning він висловив намір підтримати незалежні книгарні в добу електронного читання. “Зараз чимало книжкових крамниць змушені закриватися, зникає багато бібліотек, або ж їх не фінансують. Ніхто не фінансує шкільні бібліотеки. Це погано. Слід зробити так, щоби, як і аптеку, книги можна було знайти повсюди”.

Джеймс Паттерсон, найбільш знаний своїми детективами, допоможе незалежним книгарням сумою один мільйон доларів упродовж року. Вибір книжкових крамниць базується на їхній “життєздатності” та наявності дитячої секції – нещодавно автор почав писати й дитячі романи, а також уже кілька років фінансує проект ReadKiddoRead.com, що допомагає батькам та вчителям знаходити найкращі книги для дітей.

Джеймс Паттерсон – американський письменник, автор 65 романів. Потрапив до Книги рекордів Гіннесса як автор, книжки якого 57 разів ставали бестселерами в США.  

За матеріалами: The Guardian

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676