Потяг сучасного мистецтва

1208706 548378288565628 1870645197 n З 6 по 28 вересня у Сполучених Штатах Америки триває проект Від станції до станції (Station to Station – 10-ий альбом Девіда Боуі), що об`єднує ключових персоналій та андеграундних творців зі світу мистецтва, музики, літератури та кіно для серії культурних інтервенцій та site-specific акцій. Упродовж 22 днів потяг, набитий роботами сучасного мистецтва й декотрими з їхніх творців, проїде зі Східного побережжя США на Західне: кінцевий пункт мандрівки – Окленд, Каліфорнія.

Кожну з семи зупинок учасники проекту, серед яких культовий художник Реймонд Петтібон (автор логотипу для Black Flag), музиканти Suicide, Аріель Пінк, Патті Сміт та інші, перетворюють на справжній міні-фестиваль з концертами, воркшопами і спонтанними виставками. Перелік учасників можна отримати на офіційному сайті, проте до проекту можна приєднатися на будь-якій станції. Таким чином потяг, що скидається на динамічну освітлену скульптуру, привносить унікальний контент та досвід широкому загалові.

Усе, що відбувається всередині потяга та під час зупинок, буде відзнято для великого документального фільму: поїзд обладнаний усім необхідним для зйомки і повноцінного музичного запису. Власне, кіноконтекст і цікавить Дуга Ейткена в першу чергу. Свій проект він іменує "road movie нового художнього покоління", на кожній станції демонструють фільм Гаса Ван Сента "Мій власний штат Айдахо" та документальні програми про історію головного жанру американського кіно.

ПроектВід станції до станції фінансовано компанією Levis, отримані кошти від продажу квитків будуть передані для підтримки нетрадиційного мистецтва в девятьох музеях США.

За матеріалами: kommersant.ru


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676