Тейт Модерн запрошує на віртуальні перформанси

Clipboard01 Галерея Тейт Модерн запрошує поціновувачів мистецтва перформансу з усього світу взяти участь у програмі перформансів BMW Tate Live: Performance Room, які можна буде побачити лише в мережі Інтернет.

Аудиторії пропонують увійти у віртуальну залу перформансів о 20:00 за лондонським часом (22:00 за київським), аби стати глядачем і учасником унікального дійства. Під час перформансу глядачам рекомендують спілкуватися між собою у соцмережах Twitter, Facebook та Google+ і ставити питання художнику й куратору, які дадуть на них відповідь одразу після закінчення перформансу.

Кожен перформанс архівується і стає доступним для подальшого перегляду. Найближчі плани, анонсовані на сайті Тейт, - виступи Ніколін ван Харскамп 19 вересня, Раґнара К'яртансона 25 жовтня, Деніела Лайнхена 12 грудня.

BMW Tate Live: Performance Room  відбуватиметься в рамках чотирирічного партнерства між галереєю Тейт та концерном BMW, що покликане розвивати проекти, пов'язані з перформансом, міждисциплінарними мистецтвами та цифровим медіа. Куратори BMW Tate Live: Кетрін Вуд,  куратор сучасного мистецтва та перформансу в галереї Тейт.

За матеріалами: tate.org.uk, e-flux.com, artguide.com

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676