Галерею Марата Гельмана виселяють із "Винзаводу"

© rbc.ru1375958016 0687.720x478 Власники “Винзаводу” достроково розірвали угоду про оренду приміщення із куратором Маратом Гельманом, галерея якого ”Культурний альянс” розміщувалася в одному із залів центру сучасного мистецтва. Про це Гельман написав у своєму блозі, подаючи знімки документів про розірвання угоди з боку "Винзаводу".

Власниця “Винзаводу” Софія Троценко підписала документ про виселення галереї Гельмана після розголосу виставки “Містобудівна контрреволюція 2012-2013. Нові втрати”, яку ініціювали громадський рух “Архнагляд” та організація “Москва, якої вже немає”.

На виставці представлено понад 40 фотознімків історичних будівель, яких більше не існує на мапі Москви або ж які перебувають під загрозою зникнення. Лише за 2013 рік у російській столиці знесено цілу низку унікальних архітектурних об’єктів, серед яких – ливарний цех ЗІЛа, три історичні будівлі Ново-Катерининської лікарні, будівлі Можайських та Донських лазень.

Достроковому припиненню угоди про оренду галереї передувало листування Гельмана з Троценко, в якому, за словами галериста, вона вимагала закрити виставку.

Галерея "Культурний альянс" - некомерційна організація, що діє на території "Винзаводу" з 2012 року.

Проект “Архнагляду” з фотографіями триватиме до 9 вересня.

Джерела: museum.ru, livejournal.com, snob.ru


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676