Стало відоме ім'я куратора майбутнього арт-центру на Андріївському узвозі

1174266 543367385733385 788838898 n Стало відоме ім'я куратора нового арт-центру на Андріївському, який збирається будувати компанія Inteco. Куратором виставкового простору та мистецької резиденції в будівлях, які мають невдовзі звести на Андріївському узвозі, стане Євген Мухоїд. Виставковий простір матиме постійну експозицію - зібрання сучасного абстрактного мистецтва. Також передбачається робота змінної експозиції. За словами Євгена Мухоїда, першим у ній експонуватиметься український художник Тіберій Сільваші.

Мистецька резиденція, що ймовірно розміститься у триповерховій будівлі, на грантовій основі надаватиме простір і ресурси для молодих художників, яких обиратиме експертна комісія. До її складу входитимуть фахівці з Національної художньої академії та різних мистецьких інституцій. 

Уперше інформація про появу нового арт-центру з'явилася в серпні 2013 року на фейсбук-сторінці Публічної мережі Андріївського узвозу. Тоді ж стало відомо, що неподалік від замку Річарда буде зведено двоповерховий будинок з мансардою, що виходитиме фасадом на Андріївський узвіз, а за ним – ще одна триповерхова будівля. Також була опублікована візуалізація проекту, узгодженого в Департаменті охорони культурної спадщини, із дозволами Мінкульту, УТОПіКу, Інституту археології.

За інформацією The-Village, обидва будинки були спроектовані київським архітектором Володимиром Смірновим, а завершення будівництва заплановане до наступного Дня Києва.

За матеріалами: The Village, Публічна мережа Андріївського узвозу.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676