Лекція Катерини Андреєвої

© timeout.ru289448 7 вересня  о 12.00 в Національному художньому музеї відбудеться лекція Катерини Андреєвої “Абсурд як рушійна сила актуального мистецтва”.

Інтонація абсурду звучить у багатьох найвизначніших явищах мистецтва Новітнього часу. Театр і література, перформанси, абстрактний живопис, мистецтво об’єкту: весь шлях від “Чорного квадрату” Малевича до інсталяцій Іллі Кабакова вписується в традицію абсурдизму. Як розуміти та застосовувати метод абсурду? Відповідь на це питання Андреєва шукає в творчості Даниїла Хармса, Іллі Кабакова, Тимура Новікова, Андрія Монастирського, Владислава Мамишева, Олега Котельникова, Костянтина Звєздочотова, Івана Сотникова, Анатолія Осмоловського та інших російських художників недавнього часу.

Лекція вибудувана за книгами Катерини Андреєвої “Все и Ничто”, “Постмодернизм” та “Угол несоответствия” з наголосом на останній. Вхід вільний за наявності вхідного квитка.

6 вересня о 17:00 відбудеться круглий стіл на тему "Мистецтво ХХ століття: напрямки осмислення та репрезентації" за участі Катерини Андреєвої.

Катерина Андреєва – арт-критикиня, кураторка, кандидат мистецтвознавства, доктор філософських наук, провідний науковий співробітник Відділу новітніх течій Державного Російського музею (Санкт-Петербург).

Джерело: Нацмузей.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676