Центр Курбаса оголошує набір в акторську школу

© theatre.utk.edurehearsal-3 Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса відкриває  новий навчальний проект – “Акторську школу образного перетворення” і запрошує усіх охочих записатися на авторський курс до 10 вересня.

Програма навчання в “Акторській школі” складає чотири курси-семестри, які будуть викладатися протягом двох років - індивідуальна образність, парна образність, композиційна образність, режисерський практикум. Заняття відбуватимуться як очно, так і заочно. Практична частина занять відбуватиметься тричі на тиждень.

“Акторська школа образного перетворення” має на меті втілення ідей Леся Курбаса щодо актора як самостійного творця, харизматичного лідера з власним неповторним обличчям. Школа є результатом багаторічних пошуків, експериментів, наукових досліджень в акторському мистецтві, психології, філософії. Випускники школи не обов’язково мають бачити свою перспективу саме в акторській професії. Але акторська школа планує налагоджувати стосунки і співпрацю з театральними вишами, творчими спілками та театральними акторськими агенціями, для надання рекомендацій щодо подальшої творчої реалізації випускників школи.

Навчатися в школі мають змогу всі охочі після проходження співбесіди. Щоб пройти співбесіду, необхідно заповнити та надіслати анкету. Бланк анкети та детальна інформація на сайті.

За матеріалами: kurbas.org

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676