У Білому домі з'явиться арт-галерея

© infoteli.comInterior-art-painting-decoration-white-house Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама, а також перша леді країни Мішель Обама мають намір відкрити в президентській резиденції сучасну арт-галерею. Передбачається, що в галареї виставлятимуться роботи концептуалістів, представників поп-арту та картини сучасних художників. З цією метою буде трансформовано простір сімейної їдальні на першому поверсі.

Цим займеться Майкл Сміт, дизайнер, відповідальний за оформлення особистих покоїв Барака Обами в Білому домі. Майкл Сміт був офіційним дизайнером Білого дому з 2008 року й займався реконструкцією Овального кабінету в 2010 році.

Станом на сьогодні - це перша галерея сучасного мистецтва в історії Білого дому. Барак Обама й раніше демонстрував свою прихильність до мистецтва, а минулого року навіть вирішив поповнити колекцію картин, які прикрашають стіни резиденції американських президентів.

На даний момент у будівлі Білого дому перебувають картини таких художників, як Джаспер Джонс (один з найдорожчих сучасних художників Америки), Ед Рушей, Роберт Раушенберг, Вільям Джонсон, Луїза Невельсон, Гленн Лігон.

Барак Обама відібрав 45 робіт для резиденції. Нагадаємо, що західне і східне крило резиденції президента США відкрите для відвідувачів.

Дивіться також: Як змінювалося мистецтво в стінах Білого дому.

За матеріалами  designntrend.com, wsj.com, time.com, nypost.com

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676