Аналог твітера для художників і критиків

© medea-awards.com2010 blabla00 Лондонський інститут сучасного мистецтва має на меті запустити проект, який чимось нагадує Twitter. ArtRules (“правила мистецтва” або ж “мистецтво кермує”) стане новою платформою для онлайн-спілкування, завдяки якій користувачі матимуть змогу обговорювати, яким має і не має бути мистецтво, визначати найкращі способи створення мистецької продукції, висловити думку про те, чого прагнути й чого уникати в мистецькому полі. 

Творці нової платформи, чий запуск відбудеться 21 серпня, сподіваються, що ArtRules стане середовищем, де художники, критики, куратори та громадськість зможуть спілкуватися на рівних.

Схожість цього проекту з соцмережею Twitter полягає в обмеженні кількості символів (100 знаків на ArtRules на відміну від 140 у Twitter). Ця платформа також дає змогу користувачам покликатися на статті, зображення та інтернет-ресурси, аби надати спілкуванню більшого фактажу. Схожість із іншою соціальною мережею – Facebook – це можливість “погодитися” чи “не погодитися” з різними пропозиціями. Особливість ArtRules полягатиме в тому, що потік інформації у цій платформі видаватиметься менш лінійним, ніж у наведених сайтах, оскільки відображатиметься горизонтально.

За словами виконавчого директора Лондонського інституту сучасного мистецтва Грегора М’юіра, цей інноваційний проект має на меті долучити молодшу, “оцифровану” аудиторію в розмови про мистецтво, які зазвичай проходили під час дискусій та подій у стінах їхнього інституту.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676