"Артхроніка" піде в онлайн, але вже в новому складі

1176399 10201327666489546_838174966_n Видавець журналу про сучасне мистецтво "Артхроніка" Шалва Бреус оголосив, що видання з друкованого формату переходить в електронний. Про це було повідомлено на Facebook-сторінці "Артхроніки". "Представники редакції або лишаться працювати в електронній версії журналу, або залишать проект за згодою сторін із виплатою компенсацій. Про подальші кроки стосовно розвитку сайту стане відомо пізніше", - зауважено в релізі.

14 серпня співробітники редакції дізналися про те, що журнал закривається, і що вересневий номер не піде в друк. Головний редактор "Артхроніки" Марія Рогульова отримала електронною поштою відповідне повідомлення від представника фінансового відділу. Згодом співробітникам видання було запропоновано звільнитися за власним бажанням.

16 серпня більшість працівників редакції звільнилася за "згодою сторін". 

Головний редактор також повідомила онлайн-порталові COLTA.RU, що в причина закриття проекту – фінансові проблеми, пов`язані з погіршенням становища "Артхроніки" на рекламному ринку.

Журнал про сучасне мистецтво "Артхроніка" висвітлює знакові події культури й мистецтва Росії та Європи. Заснований 1999 року Євгенієм Зябловим, директором Державного музейно-виставкового центу РОСИЗО. Видавець журналу "Артхроніка" Шалва Бреус є головою Опікунської ради премії Кандинського.

Головний об`єкт уваги "Артхроніки" - це мистецтво, що не керується кон`юктурою – ринковою, політичною чи локальною кон`юктурою арт-спільноти" - зауважено в описі журналу на сайті artchronika.ru.

Головним редактором "Артхроніки" навесні 2011 року стала історик мистецтва Марія Рогульова.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676