Протест проти захоплення соціально-культурного центру

1081917 534012146668909 1260978093 n 12 серпня перед російським консульством у Києві відбувся пікет під лозунгом "Так соціальним центрам, ні казармам і тюрмам". Активісти Автономного Союзу Трудящих та інших громадських ініціатив висловили свій протест із приводу знищення російськими військовими соціально-культурного центру в Севастополі. На думку організаторів протесту, знищення сквоту є аж ніяк не одиничним випадком репресії, а цілком вписується в ту агресивну реакційну політику, яку провадить Російська Федерація по відношенню до іноземних та власних громадян.  

Приміщення сквоту було відремонтоване силами активістів і використовувалося для проведення лекцій та виставок, обговорювалася співпраця з художнім об`єднанням Худрада і виставкою "Союз Хижин". Проте 8 серпня відбувся захват будівлі соціально-культурного центру озброєними представниками Чорноморського флоту Російської Федерації, які стверджували, що приміщення перебуває в їхньому розпорядженні. Активісти вважають такі дії несанкціонованими, оскільки їм так і не було надано жодних юридичних підстав для цього рішення.

“Автономна Спілка Трудящих” – група активістів, які раніше брали участь у діяльності різних профспілкових ініціатив (Пряма Дія, медіа-профспілка), анархісти, лібертарні марксисти. АСТ не є офіційно зареєстрованою профспілкою, але діє як профспілкова ініціатива.
 


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676