Борис Гройс може стати одним із кураторів "Арсенале 2014"

© Мистецький Арсенал35495 336935926373613 1257281073 n Одним із кураторів другої київської бієнале “Арсенале 2014” може стати Борис Гройс. Про це стало відомо зі слів Олександра Соловйова, колишнього куратора Мистецького Арсеналу. Як розповів Korydor'ові Соловйов, ведуться попередні перемовини з Гройсом, хоча офіційно жодних паперів ще не підписано. З цього приводу вже відбулося кілька зустрічей з Гройсом під час Венеційської бієнале, він також приїздив до Києва на початку серпня і навіть запропонував кілька практичних рішень того, як міг би цивілізовано розвиватися Мистецький Арсенал після відомого скандалу.

Борис Гройс, філософ, професор естетики, історії мистецтва та теорії медіа ймовірно може курувати Дискусійну платформу, в рамках якої відбудеться спеціальна візуальна частина. Орієнтовно темою дискусійної платформи стане постать художника в сучасному світі - що він сьогодні робить, яким він буде в близькому майбутньому, як на його роботу впливають медіа.

Під час першої київської бієнале кураторкою та ініціаторкою дискусійної програми з темою “Мистецтво після кінця світу” була Катерина Дьоготь. Вона наголошувала на тому, що дискусійна частина важлива як альтернативна утопічна модель Арсенале, яка “існує в дискурсивній, а не в спектакулярній формі”. 

Інформація про головного куратора “Арсенале 2014” поки що не розголошується. Нагадаємо, що в рамках бієнале відбувається нагородження премією “Arsenale Award” (у 2012 році призовий фонд премії склав $50 тисяч).

Друга міжнародна київська бієнале сучасного мистецтва відбудеться у вересні 2014 року.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676