Жмієвський проведе воркшоп у Нацмузеї

© info.wyborcza.plArtur-Zmijewski 10-17 вересня Артур Жмієвський проведе воркшоп на тему "Відкритий музей". До участі у воркшопі, що відбудеться у Національному художньому музеї України, запрошуються художники, активісти та дослідники (зокрема, соціологи, культурологи, мистецтвознавці, філософи та культурні менеджери).

Воркшоп відбуватиметься в форматі дискусій, обговорень та практичних занять. Учасники розроблять колективний дослідницький проект, що може стосуватися різних аспектів роботи музею як інституції – від стратегій музейної колекції до праці музейних працівників. У рамках проекту заохочуються як мистецькі, так і наукові дослідницькі стратегії. Учасникам воркшопу буде надано доступ до музейної колекції, а також до інших аспектів роботи музею як інституції.

Воркшоп буде зосереджено навколо ідеї "відкритого музею". Дослідженння в рамках воркшопу можуть стосуватися таких питань: Як змінюється місія музею у сучасному світі? Як має змінитися музей, щоб представляти сучасне суспільство? Яким чином зовнішні зовнішні чинники та агенти впливають на розвиток музею?

Заявники мають до 27 серпня надіслати своє резюме та мотиваційний лист з описом сфер свого зацікавлення на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Робоча мова воркшопу – англійська. Від учасників воркшопу очікується щоденна участь у години роботи музею. Участь у воркшопі є безкоштовною. Список учасників буде оголошено 3 вересня.

Організатори воркшопів Артура Жмієвського - Центр візуальної культури, Національний художній музей України, Польський інститут у Києві.

Артур Жмієвський – художник, есеїст та куратор. Художній редактор журналу "Політична критика" (Krytyka Polityczna). Представляв Польщу на 51-й Венеційській бієнале (2004). Його роботи демонструвалися у Музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку, KunstWerke  (Берлін), Національній галереї мистецтв "Захента" (Варшава), на Documenta 12 (2007), Manifesta 4 (2002). 2012 року був куратором 7-ї Берлінської бієнале.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676