"Мамо, я варвар?"

13BWebGorsel "Тринадцята бієнале у Стамбулі під назвою “Мамо, я варвар?” буде куруватися Фулією Ердемчі - колишньою директоркою SKOR (Foundation for Art and Public Domain в Голландії) й зосередиться на темі публічного простору як своєрідного політичного діалогу. За словами організаторів, цьогорічна виставка буде безкоштовною для всіх відвідувачів. Стала відома й остаточна дата проведення бієнале – з 14 вересня до 20 жовтня 2013 року.

Стамбульська бієнале “Мамо, я варвар?” наголошуватиме на нерозривних зв`язках між поезією, літературою, поетикою та мистецтвом. Термін “варварський” також апелює до романів і ще непізнаних мов, які ми розкриваємо й вивчаємо, щоб осягнути «іншого» та конструювати спільне майбутнє. Фокусуючись на темі публічного простору як політичного форуму, виставка включатиме роботи, що осмислюватимуть проблеми сучасної демократії, світової економічної політики, хиткості понять цивілізації й варварства, і досліджуватимуть роль новаторської, нетрадиційної мови мистецтва у цьому контексті.

Найближчими днями буде також оголошений список учасників 13-ої стамбульської бієнале. В рамках бієнале відбуватиметься публічна програма, а також майстер-класи для критиків.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676