Арт-Москва у новому форматі

533719 464112216976022_1281881136_n Головний ярмарок сучасного російського мистецтва “Арт-Москва”, який був під загрозою закриття через збитковість, усе ж відбудеться - 18-22 вересня в ЦБХ. Але він називатиметься “Арт-Москва 0.1” і зосередиться на недорогому молодому мистецтві .

Директор компанії “Експо-парк. Виставкові проекти”, організатор ярмарку Василь Бичков зауважив, що до такого рішення його підштовхнули  збитки в сумі 8 мільйонів рублів, а також якість запропонованих галереями робіт, що більше скидалися на салонне мистецтво. Організатори вирішили звернути увагу на молодше покоління і назвали проект в проекті "Нова платформа", сформулювавши певні вимоги до учасників, одна з яких - молода галерея продає картини не дорожче, ніж 5 тисяч євро.

Серед учасників – 15 молодих галерей, які існують менше 3 років, а також відомих галерей (“Тріумф”, “Файн Арт”, “Крокін галерея”, “Iragui” тощо).

Бюджет “Арт-Москви 0.1” складатиме 10 мільйонів рублів – на 5 мільйонів менше, ніж бюджет попередньої “Арт-Москви”. Істотно зменшаться й членські внески: з новачків братимуть по 3 тисячі євро, а відомі галереї платитимуть 5 тисяч євро – вдвічі менше, ніж у минулі роки.

"Арт-Москва" проводиться з 1996 року. До 2009 року ярмарок відбувався весною, згодом його перенесли на осінній період.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676