"Otherwise Occupied" продовжено

boxes Виставка під назвою "Окуповані Інакше" в даний час експонується у Венеції. Її було продовжено до 31 серпня через величезну популярність серед аудиторії бієнале.

Виставка відкрилася 29 травня у Венеції, і, як повідомляється, в середньому її відвідувало понад 350 людей за день. Всього за час показу виставки експозицію побачило близько 12000 осіб.

Виставка показала для широкого загалу роботи палестинських художників Башира Махула (Bashir Makhoul) та Аїсси Деебі (Aissa Deebi). Твори художників політично ангажовані та торкаються уявленнь про національну ідентичність і де-территоріалізацію Палестини, а також плюралізм позицій щодо майбутнього країни. Махул представив інтерактивну інсталяцію з тисяч картонних коробок, що нагадують поселення палестинців. Аїсса Деебі підготував двоканальну інсталяцію - відео про колоніальне минуле і теперішнє країни.

Виставка "Окуповані Інакше" розміщена в окремому офіційному павільйоні, незважаючи на те, що правила бієнале надають офіційний простір тільки для "законних", "визнаних" і "незалежних" націй.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676