Конкурс кураторських проектів

© news.yahoo.com37f9f9662df20d1e1f0f6a70670066b6 Фонд Прада (Fondazione Prada) спільно з Відомством музеїв Катару (Qatar Museums Authority) оголосив про початок міжнародного творчого конкурсу Curate Award, головна мета якого - пошук нового покоління кураторів.

Переможець отримає шанс стати куратором виставки в Італії або Катарі, яку він зможе організувати самостійно. Організатори покриють всі витрати, пов’язані з проведенням виставки.

Журі оцінюватиме роботи конкурсантів на підставі їхньої творчої та соціальної значущості, а також з точки зору актуальності представленої ідеї. Основна увага приділятиметься далекоглядності проекту й критичному погляду на майбутнє. Виставка повинна стосуватися однієї зі сфер  мистецтва, науки, торкатися соціологічних, економічних чи екологічних проблем.

Для участі в конкурсі потрібно підготувати двохвилинне відео й текст із описом концепції та матеріалів майбутньої виставки.
До конкурсу допускаються як початківці, так і професіонали, що досягли повноліття. В рамках конкурсу можлива колективна участь. Обмежень на форму або мову, якими може бути реалізована виставка, немає. Заявки приймаються до 31 грудня 2013 року. Деталі участі - на сайті.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676