Люблін запрошує на "Інтеграції-Медіації"

998563 521881174548673_1953353410_n Фестиваль “Інтерграції-медіації”, що відбудеться у Любліні з 1 по 6 жовтня, запрошує до участі художників.

Подавати заявки можуть художники та арт-групи, що працюють у сфері візуального та перформативного мистецтва, у тому числі сайт-специфік, стріт-арт, ленд-арт, геппенінг. Проекти учасників “Інтеграцій-медіацій” мають бути зосереджені довкола теми перетину кордонів: географічних, культурних, ментальних, соціальних, адміністративних тощо. Можлива також принагідна організація майстер-класів, публічних діалогів, презентацій, співпраця учасників із місцевими художниками та громадськістю.

Фестиваль проходитиме паралельно з Конгресом “Культура для Східного партнерства” у рамках програми “Схід культури”. “Інтеграції-медіації” мають на меті поєднати в єдиному просторі художні презентації сучасних культур кожної з країн Східного партнерства: того, що вбачається ними новим та перспективним, що перегукується з трансформаціями сучасного світу і випереджає їх.

У рамках “Інтеграцій-медіацій” також проходитиме виставка вуличної фотографії, до якої можуть долучитися як професіонали, так і аматори.
Куратори фестивалю - Володимир Ус (Молдова) і Софія Лапіашвілі (Грузія).

Прийом заявок діє до 12 серпня 2013 року. Організатори забезпечують проїзд до Любліна й назад, проживання, харчування, матеріали, необхідні для реалізації проекту. Вони не відшкодовують витрат, пов`язаних зі страховкою, візами тощо.

Заповнити аплікаційну форму можна за покликанням. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті проекту.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676