Набір у школу Родченка

5707413669 8c1c54fa7f Московська школа фотографії і мультимедіа імені Олександра Родченка готова прийняти близько сорока студентів на бюджетні місця. Діє набір на перший курс основної трьохрічної програми (навчання триватиме з жовтня 2013 року до травня 2016-го).

Школа Родченка пропонує студентам долучатися до чотирьох основних програм: документальна фотографія (Валерій Ністратов); фотографія, скульптура, відео (Сергій Братков); відеоарт (Кирило Преображенський); інтерактивні, комунікаційні та змішані медіа (Аристарх Чернишов та Олексій Шульгін).

На бюджетні місця основної програми можуть вступити громадяни країн СНД з вищою чи незакінченою вищою освітою. Вступ відбувається на конкурсній основі в два етапи: ті, хто успішно пройшли конкурс портфоліо (1-ий етап), допускаються до співбесіди з приймальною комісією (2-ий етап).

Прийом портфоліо студентів завершується 3 вересня. 30 серпня можна відвідати консультацію, під час якої можна отримати практичні поради стосовно ваших проектів від викладачів школи. Детальнішу інформацію про школу імені Олександра Родченка та вимоги до студентських портфоліо можна отримати на сайті. 

Московська школа фотографії та мультмедіа імені Родченка - навчальний заклад, що здійснює освіду в царині сучасного мистецтва, фотографії та відеоарту. Школа існує з 2006 року, в ній є дві програми навчання - безкоштовна й платна. У виставковому залі школи діють виставки студентів і персональні виставки авторів з усього світу.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676