Лекція про Партизанінг

68813 10151497376632021 856199291 n 18 липня в CSM відбудеться зустріч із Антоном Польським (псевдо “Мейк”) – одним із ідеологів і засновників московського сайту Партизанінг. У його лекції йтиметься про партизанські практики та політичний контекст деяких проектів, про групи людей, яким немає місця в сучасному місті, та про місця, яких містові бракує, про вандалізм, виключення, міграції та секс у публічних просторах. Крім того, метою Мейка є не лише прочитати “хіп-хоп” про проекти міського перепланування у Москві, але й обговорити майбутні проекти у Києві.
 
Нагадаємо, що наприкінці травня, в рамках проекту «SPACES: Архітектура спільного», учасники Партизанінгу реалізували серію інтервенцій в Києві. На території "Юності" Ігор Поносов спільно з Сашею Курмазом розмістили мапи, на яких відвідувачі могли відмічати тематичні точки в місті: цікаві місця, проблемні місця, велосипедні маршрути. На четвертій мапі, партизанській, самі художники позначили фотографіями місця своїх «втручань» у міський простір Києва.
 
Антон Польський (Мейк) – художник, активіст, історик мистецтва. З кінця 90-х років займається вуличним мистецтвом. Закінчив факультет історії мистецтва Російського Державного Гуманітарного Університету.

Партизанінг – міжнародне міждисциплінарне явище, назву якому дала група московських художників та дослідників у 2011 році. Ними ж був заснований однойменний блог. Проект ставить собі за мету відображати й популяризувати ідеї вільного висловлювання або дії, спрямовані на переосмислення та перебудову міського середовища й суспільства в цілому через соціально-орієнтовані міські інтервенції. Часто ці проекти реалізуються разом зі звичайними городянами, не зрідка є анонімними та не претендують на те, аби називатися мистецтвом. 

18 липня, четвер, 19.00
(CSM, вул. Фрунзе 14-18, оф. 18)

Для участі в зустрічі, будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676