Nouvelles vagues відкриває таланти

siteweb nouvellesvagues visuel2 bientot 0 З 21 червня по 9 вересня в Парижі триває масштабний проект Nouvelles vagues – виставка 21 куратора з 13 країн світу. Проект покликаний підкреслити важливу роль куратора в сучасному світі мистецтва і дати можливість молодим і сміливим ентузіастам проявити себе. 

Після розгляду більш як 1,5 тисяч заявок від кандидатів з усього світу журі, до складу якого входять знані куратори Ганс-Ульріх Обріст, Массіміліано Джіоні (Венеційська бієнале) та Жан де Луазі (директор та головний куратор Пале де Токіо), звузило свій вибір до 53 проектів, кожен з яких отримав матеріальну підтримку у розмірі 40 тисяч євро.

“Ідея полягала в тому, аби побачити, чи виявимо ми кураторів, які будуть здатні відкрити світові нових художників, на яких варто було би орієнтуватися”, - зазначає Луазі. На думку куратора, те, що сьогодні відбувається в сучасному мистецтві, нагадує кінематограф 60-х років минулого століття, адже новітні куратори багато в чому дуже подібні до тогочасних режисерів "нової хвилі".
  
Жан де Луазі запевняє, що у разі успішності Nouvelles Vagues цей проект буде розширюватися і розвиватися в часових та географічних рамках. Наразі кураторські проекти в своїх стінах, окрім Пале де Токіо, розмістили  понад 30 паризьких галерей та арт-просторів. Це перший такого роду парад кураторів у Парижі. Організатори сподіваються, що в майбутньому естафету приймуть Берлін чи Лондон.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676