Алек Болдуїн відкриває галерею

© guestofaguest.comjohn-varvatos-rock-paper-photo-1 Американський актор Алек Болдуїн оголосив, що планує відкрити власну галерею в нью-йоркському районі Трайбека. На цю думку його наштовхнув досвід кураторства: 3 липня Болдуїн відкрив виставку фотографій про світ рок-музики в Gallery 151 у Челсі, де виступив автором концепції і куратором. 

Актор розповів виданню  Wall Street Journal, що не налаштований на продукування масової низькопробної продукції і запевнив громадськість у серйозності своїх кураторських намірів. Відомо, що галерея спеціалізуватиметься на фотографії.

Як зауважує видання, є певна іронія долі в тому, що переслідуваний папараці Болдуїн вирішив пов'язати свою кураторську діяльність саме зі світом фотографії.

Зацікавлення Алека Болдуїна мистецтвом цілком вписується в тенденцію останнього часу серед зірок американського шоубізнесу. 9 липня у галереї Нью-Йорка Pace Gallery Марина Абрамович разом із американським репером Джей Зі влаштувала спільний перформанс. Джей Зі впродовж 6 годин виконував пісню Picasso Baby зі свого нового альбому в супроводі танців Абрамович. Раніше Марина Абрамович уже знімалася для обкладинок глянцевих журналів та співпрацювала з компанією Живанші, рекламуючи їхню продукцію.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676