Грант фонду Лур'є

2011-06-26-Suitecase1964front"Suitcase" 1964, Boris Lurie, Courtesy of the Boris Lurie Foundation Фонд Бориса Лур'є приймає заявки на конкурс у дусі руху No! Art. Кандидат матиме змогу виграти 25 тисяч американських доларів, якщо зможе запропонувати фундації свій унікальний проект, для виконання якого потрібно не більше року.
У заявці потрібно вказати назву проекту, його детальний опис, місце запланованого проведення, ймовірний ефект від реалізації, також слід обґрунтувати свою кваліфікацію та суму, необхідну для виконання проекту.

Фонд Бориса Лур’є (Boris Lurie Art Foundation) – організатор грантової програми, метою якої є виявлення та підтримка інноваційних проектів у різноманітних галузях мистецтва: скульптурі, поезії, музиці та інших. Обов’язкова умова участі - особисте портфоліо учасника, що міститиме найбільш характерні для творчості автора роботи, ідейний зміст котрих, в свою чергу, корелюватиме з духом руху NO! ART.

За деталями оформлення заявки звертайтеся за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676