Конкурс Центр-Периферія

federculture Федерація італійських організацій у сфері культури Federculture оголошує прийом заявок на міжнародний конкрус "Центр / Периферія". На конкурсі будуть представлені роботи в жанрах скульптури, живопису, фотографії та аудіовізуальних мистецтв. Винагорода – персональна виставка в Римі, спонсором та організатором якої стане Federculture.

Міжнародний конкурс сучасного мистецтва "Центр / Периферія" створено з метою підтримки талановитих митців-початківців. У конкурсі можуть взяти участь усі охочі митці віком до 35 років. Ліміт представлених творів – по одному від учасника. Резюме конкурсанта має містити інформацію про його попередні персональні виставки (від однієї до шести). Заповнену анкету та пакет документів (резюме, кольорове підписане фото роботи, CD з резюме і фото конкурсної роботи та двох інших робіт) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також обов'язково завичайною поштою на адресу Federculture, Piazza Cavour 17, 00183 Roma зі вказівкою назви конкурсу "Centro-Periferia".

Після аналізу отриманих робіт науковий комітет конкурсу вибере найкращі роботи. Наступним кроком буде організація експозиції творів фіналістів, а почесне журі та відвідувачі виставки матимуть можливість обрати чотирьох переможців, які, в свою чергу, отримають можливість організувати власні виставки в Римі.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 липня 2013 року. Деталі - на сторінці проекту.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676