Третя "Соціалізація Букашки"

© Євген Чорний970417 578334402218336_1338422762_n 11 липня (четвер) у Центрі сучасного мистецтва (CSM) відбудеться третя, завершальна зустріч «Соціалізація Букашки» із художницею Алевтиною Кахідзе в рамках проекту "Робоча кімната".

Минуло кілька місяців від першої зустрічі Букашки з гостями Робочої кімнати. З того часу він дуже змінився – помітно виріс, але ще потребує соціалізації, як всі тінейджери. Букашка саме в такому віці – йому 6 місяців.

Ця зустріч буде тематичною: про подібність і відмінність побудови стосунків між тваринами і між людьми, зокрема – статевих і ґендерних. Запрошена фахівець-кінолог Ліана Лукашенко буде відповідати на питання художниці щодо біологічного і соціального в світі тварин. Розмова між Алевтиною та Ліаною буде спробою подивитися на себе (жінок) і чоловіків через світ собак.

Букашка – цуценя середньоазійської вівчарки. Хазяї Букашки – художниця Алевтина Кахідзе та її чоловік Володимир Бабюк, мама – собака Дія, дядьки – Дюшан і Джадегей, бабця – Пенелопа. До своїх двох років життя Букашка має обов’язково познайомитися з якомога ширшим колом людей, які не бажають йому Зла. Тільки тоді він перетвориться на дорослого Чарльза Буковські – адаптованого пса. І не матиме агресії до людей надалі, на все своє життя.

Ліана Лукашенко працює з собаками з 1984 року, зокрема – в міліцейській школі, де виховуються спеціально треновані собаки. Раніше вона тренувала їх у виді спорту, що був популярним у радянські часи — військово-спортивному багатоборстві серед службових собак. Ліана — хазяйка 12 собак.

Алевтина Кахідзе працює зі своїми собаками в публічних перформансах відколи в родині Алевтини та її чоловіка Володимира Бабюка з’явилась перша середньоазійська вівчарка (алабай) Пенелопа. Син Пенелопи – Дюшан – брав участь у кількох дискусіях «На Підлозі» у CSM у 2010 році (кураторка – Лариса Бабій); у проекті Йоанни Варши і Рене Вавжкевича Open Door & The Reception - у перформансі "Duchamp give me five, let’s it will be a sign that you consider me as your colleague…" (2010), у перформансі "П’єса для Дюшана" (2011) і "Прогулянка з Дюшаном, або рандеву" (під час Арсенале 2012). Дюшан, Дія, Джадегей і Пенелопа були учасниками проекту "Сімейна історія" на фестивалі "Голос Вулиць", ініційованому Garage Gang (2011).

11 липня, четвер, у будь-який час між 19.00 і 21.00
(CSM, вул. Фрунзе 14-18. оф.18)

Для участі в зустрічі, будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

"Робоча кімната" – це розмова про мистецтво як про процес, у кімнаті, де не можна проводити виставки, в інституції, яка нічого не виставляє. Разом із художниками ми ставимо два питання: 1. Чому і над чим ти зараз думаєш/працюєш? 2. Чому нам зараз це цікаво? В «Робочій кімнаті» ми дивимось на мистецтво і говоримо про нього до того, як воно вже відбулось. Поки воно ще відбувається. Ми розбираємо метод художника, художник розбирає наші спостереження. Ми пробуємо працювати разом. Щомісяця або щодвамісяці відбуватиметься співпраця  з новим художником або художницею. 


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676