Кіношкола Анджея Вайди

thumb 330__news-974 Усі, хто цікавиться кіновиробництвом та досвідом у цій галузі, можуть подати заявки до Школи Анджея Вайди, що проходитиме у Варшаві. Триває набір на чотири програми: документальну DOK PRO (до 20 серпня), художню STUDIO PRÓB, програму для креативних продюсерів та програму для сценаристів SCRIPT (до 31 серпня включно).

DOK PRO адресована випускникам кінематографічних та інших художніх закладів, митцям-аматорам, журналістам і фотографам, які вже мають досвід у кіновиробництві. Учасники й наставники спільно міркують над найкращими підходами до реалізації конкретних кінопроектів на кожному з етапів: від документації до етапу поствиробництва.

STUDIO PRÓB  - це річна інтенсивна режисерська програма на рівні майстер-класу (кандидати вже повинні мати творчий досвід, хоча не обов’язково у галузі кіно), яка спрямована на підготовку до реалізації кінопроектів художніх фільмів, заявлених учасниками. Програма, акцентована на практиці, модифікується до індивідуальної форми навчання.

SCRIPT – це річний інтенсивний курс роботи над сценарієм. Під час кожної з сесій, які відбуваються раз на місяць, учасники будуть розвивати ідеї щодо свого фільму: від ідей до готового сценарію.

Програма для креативних продюсерів адресована тим, хто працює у кіновиробництві і хоче розвинути своє уміння читати та творчо аналізувати текст і, в результаті, свідомо керувати процесом роботи над сценарієм.

Вартість участі в програмах коливається від 3500 до 4500 злотих.

Більше інформації про умови набору до Школи, а також специфіку кожної з програм та перелік її постійних викладачів можна отримати на офіційному сайті.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676