Wiz-Art у Львові

LISFF Wiz-Art_2013_Small 23-28 липня 2013 року у Львові відбудеться 6 міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Гасло Фестивалю у цьому році - "Всесвіт складається не з атомів, він складається з коротеньких історій". 

На цьогорічний конкурс Wiz-Art надійшло 1457 фільмів із 39 країн світу, серед яких були відібрані найкращі: 20 з них увійдуть у конкурсну програму фестивалю. Загалом глядачі зможуть переглянути 110 короткометражних фільмів.

“Нове – це добре забуде старе” – таке твердження лежатиме в основі позаконкурсної програми “Прощання з плівкою”, що представить ностальгічні стилізації молодих режисерів. Також відбудеться показ програми "Ми – це світ", у якій зібрані фільми про глобальні проблеми та особистісні рішення.

Глядачі побачать окрему програму українського кіно, крім цього, Wiz-Art 2013 розширить коло глядачів та глядачок і спробує задовольнити запити різних вікових та соціальних груп: у головній локації фестивалю буде спеціальний показ для людей похилого віку та підлітків.

Серед спеціальних гостей Львова – директор Лондонського фестивалю Філіп Ілсон з підбіркою британських фільмів, Марія Сіґріст, режисерка та акторка зі Швейцарії, а також режисери Кай Штаніке (Німеччина), Ромас Забараускас (Литва), Флоріан Похлатко (Австрія) та багато інших. Український погляд в журі представить режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Програма фестивалю Wiz-Art 2013 http://wiz-art.com.ua/uk/wiz-art-2013

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676