Грант від фонду Елізабет Гріншилдз

Elizabeth Greenshields Фундація Елізабет Гріншилдз (Elizabeth Greenshields Foundation) оголошує конкурс на отримання гранту в царині мистецтва. Участь у конкурсі, що триватиме до кінця поточного року, зможуть взяти митці й студенти з будь-якої країни світу, що працюють в жанрах скульптури, малюнка, живопису, гравюри. Для фіналістів передбачена фінансова винагорода, що має стати у нагоді для реалізації їхніх власних проектів.

Конкурсантами можуть стати повнолітні митці - як професіонали, так і початківці, - що працюють у згаданих жанрах. Від претендентів вимагається демонстрація дійсного прагнення пов’язати свої життя та професійну кар’єру з мистецькою діяльністю.

До участі у конкурсі не допускаються комерційні художники, кінематографісти, відеохудожники та фотографи. Так само грант не призначений для художників-абстракціоністів.
Мета грантодавців – надати допомогу митцям з різним стажем та досвідом у їхньому творчому та професійному становленні. Матеріальна допомога складає близько 15-18 тисяч канадських доларів. Кошти можуть бути реалізовані в будь-яких цілях: навчання, матеріали, оренда студії тощо. Натомість грантоотримувач по завершенні свого проекту зобов’язаний надати детальний звіт.

Про деталі участі читайте на офіційному сайті.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676