День-2013

fotokonk2013-logo Газета "День" оголошує про початок XV щорічного конкурсу фотографії. Мета конкурсу - добір найкращих світлин української фотожурналістики, знімків авторів-аматорів для популяризації на шпальтах газети "День", у виставкових залах України та за кордоном, у мережі інтернет, стимулювання професійного та творчого зростання учасників конкурсу.

Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості розміром 30х40 см, максимальна кількість від одного учасника - 10 робіт. Знімки розподілятимуться членами журі за номінаціями: події, особистість, життя як воно є, український світ, світ очима дітей (роботи учасників до 18 років). Фотографії приймаються до 15 вересня 2013 р. Призовий фонд конкурсу забезпечує велика кількість міжнародних партнерів проекту. Роботи фіналістів будуть представлені на виставках, що мандруватимуть різними містами України.

Фотознімки та супровідні документи слід надсилати за адресою: Україна, 03115, м. Київ, пр-т Перемоги, 121Д, із поміткою: "Фотоконкурс «День-2013".
Про деталі участі в конкурсі читайте на сторінці видання.

Довідка:
Фотоконкурс проводитьcя газетою з 1999 року, він став соціальним проектом і візитівкою "Дня" разом з іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання – сайтом "Україна Incognita", Літньою школою журналістики, премією ім. Джеймса Мейса "Громадянська позиція". Переможець минулорічного конкрусу "День-2012" Костянтин Гришин отримав нагороду 25 тисяч грн.Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676