Гогольfest приймає заявки

Clipboard01 Гогольfest 2013, що триватиме з 13 до 27 вересня, запрошує художників і кураторів попрацювати над створенням side-specific проектів,  сфокусованих на індустріальній естетиці місця проведення фестивалю. Запропоновано подумати про взаємодію з наявним простором, інтегрувати в оригінальний контекст місця свої роботи, що згодом стали б основою естетики Арт-заводу Emza.

Візуальна програма фестивалю охоплюватиме:
- персональні проекти/роботи українських і міжнародних художників;
- кураторські проекти галерей, музеїв, центрів сучасного мистецтва, інших мистецьких інституцій;
- Г1-project – кураторський проект ГОГОЛЬFEST, реалізований у головному цеху фестивалю.

Художники є вільними у виборі локації в межах території фестивалю. Бажаними є об’єкти та інсталяції, реалізовані на відкритих майданчиках довкола заводських корпусів, процесуальність та інтерактивність як методи презентації.

Заповнену аплікаційну форму і додаткові візуальні матеріали (збережені в форматі PDF або JPEG до 5Мb) потрібно надсилати координатору візуальної програми Людмилі Скринниковій за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 червня 2013 року. Аплікаційні форми можна завантажити за покликанням.

Проекти проходитимуть відбір експертної групи, сформованої організаторами фестивалю. Адміністрація ГогольFest не покриває  витрати на створення робіт, проте намагатиметься надавати організаційну та технічну підтримку в реалізації проектів.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Гогольfest.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676